Residence Inn By Marriott San Diego Downtown/Gaslamp Quarter

( ex. Residence Inn San Diego Downtown/gaslamp Quarter )
San Diego
By Marriott Downtown/gaslamp Quarter San Diego
8.3 Heel goed
677 beoordelingen

Residence Inn By Marriott San Diego Downtown/Gaslamp Quarter

356 6Th Avenue, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Residence Inn By Marriott San Diego Downtown/Gaslamp Quarter met 240 kamers heeft een bagageopslag en een restaurant en ligt op binnen 5 minuten wandelafstand van Tin Fish Gaslamp. Dit 3-sterrenhotel is gunstig gelegen in de populaire wijk, binnen 2 km afstand van het Coronado, dat gasten kunnen bezoeken om te genieten van de grootsheid van de natuur.
Dit hotel is in de buurt van het uitgaansgebied in de buurt van het San Diego Convention Center gesitueerd. Residence Inn By Marriott San Diego Downtown/Gaslamp Quarter is op 25 minuten loopafstand van de San Diego-Coronado Bridge gevestigd. Bovendien ligt Children's Park op 550 meter loopafstand. Deze accommodatie in San Diego is op 10 minuten rijafstand van het San Diego Museum of Art gelegen. Residence Inn By Marriott San Diego Downtown/Gaslamp Quarter is in de onmiddellijke nabijheid van het station Gaslamp Quarter gelegen.
De kamers hebben een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Daarnaast zijn de badkamers voorzien van een apart toilet en een douche. De privébadkamers met een apart toilet en een douche beschikken ook over een haardroger en handdoeken voor extra comfort. Gasten kunnen genieten van een uitzicht over de stad.
Een gratis ontbijt is er bij de prijs inbegrepen. Toasted Barrel is het restaurant van het hotel waar Amerikaanse gerechten worden geserveerd.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Parkeerplaats
  • 24-uurs zorg
  • Snelle in/uitcheckservice
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Eten op locatie
  • Vergaderfaciliteiten
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Coronado Municipal Golf Course - 1.7 mi
  • Bay View Women and Family Clinic - 1.2 mi
  • San Diego Zoo - 2.0 mi
  • Dan McGeorge Gallery  - 2.2 mi
  • New School of Architecture - 2500 ft
  • Frightmare on Market Street - 950 ft
  • Vietnam Unit Memorial Monument  - 2.2 mi
Luchthavens
  • San Diego International Airport - 2.5 mi
Treinstations
  • San Diego Santa Fe Depot - 4300 ft

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Bagageopslag
  • Lift
  • ATM/Geldautomaat
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Keycard toegang

Eten

  • Droger
  • Keukengerei
  • Restaurant
  • Bar/ lounge

Sport en recreatie

  • Buitenzwembad
  • Barbecuefaciliteiten
  • Fitnesscentrum

Diensten

  • Valetparking
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
  • Happy hour

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Vloerbedekking
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Parkeerplaats
  • 24-uurs zorg
  • Snelle in/uitcheckservice
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Eten op locatie
  • Vergaderfaciliteiten

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Za 29 Aug
Zo 30 Aug
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken